e-Styl.com

View Larger Map
e-Styl.com
607 644 168         Drogeria internetowa

Site pages

Płatności i dostawa

Płatności

Dla Państwa wygody w naszym sklepie oferujemy wiele rodzajów płatności, nazywanych "metodami".

 • Przelew tradycyjny
  Klasyczna forma płatności polegająca na dokonaniu przelewu środków na wskazany w zamówieniu nr konta. Należy wziąć pod uwagę możliwość wydłużenia procesu realizacji zamówienia o 1-2 dni ze względu na harmonogram transferów międzybankowych oraz czas księgowania środków.
 • Karta kredytowa (debetowa, płatnicza)
  Jedna z najszybszych metod płatności. Realizacja zamówienia rozpocznie się niezwłocznie po dokonaniu płatności, ponieważ środki zostaną zaksięgowane automatycznie. Płatności kartami realizowane są przy współpracy z serwisem Dotpay. Obsługiwane są karty Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro.
 • Szybki przelew (e-przelew)
  Najszybsza forma płatności polegająca na przekierowaniu procesu płatności do Twojego banku, za pośrednictwem serwisu Dotpay. Podobnie jak w przypadku płatności kartą, realizacja zamówienia rozpocznie się niezwłocznie po dokonaniu płatności, ponieważ środki zostaną zaksięgowane automatycznie.
 • Za pobraniem
  Twoje zamówienie zostanie szybciej zrealizowane, ponieważ nie musimy czekać na zaksięgowane wpłaty na naszym koncie. Za zamówienie zapłacisz kurierowi lub listonoszowi, który dostarczy Twoją paczkę. W przypadku wyboru tej formy płatności, należy doliczyć 5 zł do wybranej formy wysyłki.
 • Przy odbiorze w sklepie
  Podczas osobistego odbioru zamówienia w naszej siedzibie, możesz zapłacić za nie gotówką lub kartą kredytową. Odbiór osobisty możliwy jest od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 16:00 w naszej siedzibie.SPOSOBY DOSTAWY

Darmowa dostawa - Przy zamówieniu towarów na łączną kwotę powyżej 250 zł, dostawa realizowana jest bezpłatnie.Warunkiem jest wybór takiej opcji podczas składania zamówienia.

Kurier FedEX - Błyskawiczna usługa kurierska, realizowana przez największa i cieszącą się uznaniem klientów firmę kurierską w Europie. Paczka zostanie dostarczona pod wskazany przez Ciebie adres w 24h od dnia nadania.

Odbiór osobisty - W przypadku klientów mieszkających lub podróżujących w pobliżu naszej siedziby, istnieje możliwość osobistego odbioru zamówionych towarów. Czas oczekiwania na skompletowanie jest określony indywidualnie dla każdego produktu. O możliwości odbioru zamówienia zostaniesz poinformowany poprzez maila lub telefonicznie.


Więcej informacji

ZWROTY, WYMIANY I REKLAMACJE

Produkt nie spełnia Twoich oczekiwań? Możesz go bez problemu zwrócić w ciągu 30 dni od zakupu bez podawania przyczyny!
- Masz prawo zwrócić produkty w przeciągu 30 dni od dnia otrzymania przesyłki (jest to tzw. odstąpienie od umowy sprzedaży zawartej na odległość),
- Po paczkę ze zwracanymi produktami przyślemy do Ciebie kuriera całkowicie za darmo,
- Po dotarciu paczki z produktami, dokonamy zwrotu pieniędzy w ciągu 14 dni od daty odbioru przesyłki w naszej siedzibie,
- Pamiętaj! Jeżeli interesuje Cię darmowy zwrot, paczkę odebrać musi wysłany przez nas kurier. Jeżeli nadasz paczkę na własną rękę, pokrycie kosztu wysyłki będzie po Twojej stronie,
- Skontaktuj się z nami, jeżeli interesuje Cię wymiana produktu na inny z naszej oferty,
- Nie musisz podawać powodu zwrotu (odstąpienia), jednak będziemy bardzo wdzięczny kiedy to zrobisz, ponieważ pomoże nam to ulepszyć nasz sklep!
- Pamiętaj! Warunkiem akceptacji zwrotu jest otrzymanie przez nas produktu nieuszkodzonego oraz nie posiadającego śladów użytkownika, poza śladami wynikającymi ze zwykłego zarządu*.